Біостимуляція – дванадцять результатів в одній процедурі

Ultratone Futura PRO
Біостимуляція – детокс, схуднення, прискорення метаболізму

Щоб схуднути, важливо витрачати більше калорій, ніж надходить з їжі. Позбутися від зайвої ваги дозволяє правильне харчування в поєднанні з фізичним навантаженням. У Слімбарі Slimbar Kiev подбали про клієнтів, які не можуть або не хочуть займатися спортом! Ласкаво просимо в Слімбар на “гімнастику для ледачих”*. Одна година біостимуляції на апараті Ultratone Futura Pro заміняє три години силового навантаження з персональним тренером і дозволяє витратити до 1000 ккал / год. Справа в тому, що наші м’язи можуть набагато більше, ніж дозволяють наші кістки і суглоби … Щоб уникнути серйозних травм, наше тіло просто відмовляється виконувати небезпечне і непосильне навантаження. М’язи тендітної дівчини здатні утримувати вагу до 300 кг, однак у реальному житті досягти таких показників неможливо. А завдяки різним електричним імпульсам, біостимуляція дозволяє надавати величезне навантаження на м’язи, не зачіпаючи при цьому інші структури, а наше тіло просто не може “відмовитися” від дії струму))) За рахунок біостимуляції можливо опрацювати будь-які м’язи за бажанням клієнта. Це допомагає схуднути після вагітності, зміцнити м’язи тазового дна, прибрати живіт після пологів. При цьому можна не опрацьовувати руки або ікри або інші зони, в розвитку яких клієнт не зацікавлений. Біостимуляція застосовується в комплексі лікування ожиріння, коли фізичні навантаження недоступні. Відмінні результати реабілітації після травм – на біостимуляцію часто приходять спортсмени для відновлення форми.

Міостимуляція і біостимуляція

Спочатку метод стимулювання м’язів електричним струмом використовувався для космонавтів в умовах невагомості і для реабілітації спортсменів після травм. Міостимуляція – проста і ефективна фізіотерапевтична процедура, що дозволяє зберегти м’язи від атрофії. Цей метод був вивчений і вдосконалений англійськими вченими. Були досліджені різні види струму і їх вплив на органи і системи людини. В результаті досліджень вдалося досягти вражаючого комплексного результату. Виявилося, що використовуючи різні імпульси, змінюючи їх параметри, можливо не тільки змушувати працювати м’язи, але також зменшувати жирові клітини, стимулювати вироблення колагену в шкірі, покращувати лімфоток, підвищувати метаболізм і виводити продукти розпаду з організму (детокс). Клінічні дослідження довели ефективність апарату Ultratone Futura Pro. Даний апарат захищений трьома міжнародними патентами і не має аналогів в світі. Такі апарати використовуються в провідних клініках Європи, в СПА-санаторіях і п’ятизіркових готелях, багато знаменитостей і зірки шоу-бізнесу придбали даний апарат для домашнього використання. Так в чому ж різниця між біостимуляцією і міостимуляцією? Міостимуляція як метод має вузьке застосування в кабінетах фізіотерапії і реабілітації, для косметології міостимуляція малоефективна. А метод біостимуляції за рахунок комплексного впливу може застосовуватися не тільки в медичних установах, а й у косметології як апарат для корекції фігури. Примітно, що клієнт може вибирати, де і яких результатів він хоче досягти. Навіть активно займаючись спортом, ми не можемо спалити жир там, де хочемо. ЦНС вирішує, які жирові клітини витрачати для енергії. Таким чином, тільки косметологічні методики корекції фігури біостимуляції і кріоліполіз дозволяють домогтися саме того результату, якого потрібно в рамках однієї процедури. Наприклад, накачати прес, прибрати целюліт на стегнах, зміцнити м’язи спини.

Які ефекти після курсу процедур біостимуляції:

  • помітне зменшення обсягів тіла
  • поліпшення рельєфу в бажаних зонах
  • загальне схуднення
  • позбавлення від локальних жирових відкладень
  • збільшення обсягу м’язів за бажанням (“бразильська попа”, прес “кубиками”)
  • усунення целюліту, навіть фіброзного
  • лімфодренаж, позбавлення від набряків
  • прискорення метаболізму
  • зменшення жирових клітин в обраній зоні
  • зміцнення м’язів тазового дна

Скільки необхідно процедур для ефекту

Кількість процедур біостимуляції залежить від загального стану та індивідуальних особливостей, а також цілей і побажань клієнта. Після першої процедури багато хто відчуває крепатуру, через 3-5 процедур помітні візуальні поліпшення, після 10-15 процедур досягається стабільний результат. Варто проходити підтримуючі процедури раз в 1-2 тижні, щоб зберегти отриманий результат на роки. До речі, клієнти, які відчули на собі дію біостимуляції, стають її прихильниками і з радістю повторюють курси процедур. Оскільки розумний комп’ютер апарату Ultratone Futura Pro запам’ятовує кожного клієнта, його параметри і цілі, і постійно змінює програми впливу, то звикання і зниження ефективності процедури біостимуляції виключено – результат кожного разу такий же, як вперше. Багато клієнтів, які не люблять займатися спортом, вибирають для себе регулярно відвідувати Слімбар Київ замість тренувань. Завдяки тому, що наш апарат Ultratone Futura Pro має десятки програм і в кожну процедуру можна на вибір опрацьовувати або все тіло, або окремі зони, постійно міняти навантаження, прихильники процедури “фітнес для ледачих” насолоджуються ідеальною фігурою і відмінним самопочуттям, не відвідуючи тренування.

Біостимуляція ціна

Вартість однієї процедури біостимуляції В Слім-Барі Київ Печерськ становить 800 грн, до того ж клієнтові необхідний набір індивідуальних електродів вартістю 1500 грн. В “Слімбар Київ” діють вигідні пакетні пропозиції. Так при оплаті 10 процедур за стандартною ціною (8000 грн) клієнт отримує електроди в подарунок (економія становить 1500 грн). При оплаті курсу з 15 процедур вартістю 10000 (електроди також йдуть в подарунок), вартість однієї процедури біостимуляції на унікальному апараті Ultratone Futura Pro становить 566 грн. Такі вигідні ціни на біостимуляцію в Києві є тільки у нас в Слім-Барі! Для порівняння, в Соул Спа (Soul Spa) вартість біостимуляції становить 1250 грн, а електроди продають за 1700 грн і немає пакетних пропозицій!
В Слім Бар Київ найкращі ціни на послугу “біостимуляція тіла” в Києві!

Про процедуру біостимуляція

Спочатку клієнт і фахівець Slim-Bar обговорюють бажаний результат і за бажанням клієнта вибирають одну з програм, потім фахівець клеїть спеціальні індивідуальні електроди з адгезивним (самоклейним) шаром на зони, які вибирає клієнт. Можна вибрати все тіло (рекомендується для Детокс і дренажу), можна зосередитися на певних зонах (наприклад, антицелюлітна програма, бодібілдинг, локальне знищення жирових відкладень). Коли все готово, вибирається потужність впливу. Тут все залежить від терпіння клієнта: для деяких важлива комфортність відчуттів, інші вважають за краще працювати по максимуму 🙂 Якщо клієнт налаштований терпіти заради результату, потужність впливу може бути такою, що м’язи будуть скорочуватися досить інтенсивно без згоди свого “господаря”, больових відчуттів немає , проте можливий дискомфорт. Рекомендований час процедури становить 30 хв. Після біостимуляції клієнти відчувають бадьорість і прилив сил і готові відразу братися за повсякденні справи.

Поєднання біостимуляції тіла з іншими процедурами

Ідеально під час даної процедури проходити біостимуляцію обличчя.

Поки клієнт відпочиває, а м’язи його тіла працюють, є можливість провести омолоджуючу комплексну процедуру Біостимуляції Обличчя. Принцип такий же – на певні точки наклеюються одноразові електроди з адгезивною поверхнею і вибирається програма: тонус глибоких м’язів, безопераційний ліфтинг, дренаж, детокс, стимуляція вироблення природного колагену шкірою (омолодження шкіри), позбавлення від другого підборіддя, ліполіз (усунення локальних жирових відкладень, наприклад, грудки Біша, брилі). Також біостимуляція обличчя ефективна після невдалих ін’єкцій ботокса, дозволяє відновити симетрію обличчя. Біостимуляція обличчя – краща відповідь на питання, як позбутися від другого підборіддя!

Вартість однієї процедури Біостимуляція Обличчя Ultratone Futura Pro становить 400 грн, до того ж необхідно придбати індивідуальний набір електродів вартістю 500 грн, час процедури – 20 хв.

Результати Біостимуляції До і Після

Після курсу біостимуляції клієнти відзначають схуднення, поліпшення контурів тіла, позбавлення від целюліту, поліпшення композитного складу тіла, підвищення витривалості з поліпшенням загального самопочуття, досягається прискорення метаболізму, опрацьовуються м’язи, які складно задіяти при звичайних навантаженнях, збільшується м’язова маса і зменшується жирова маса.

disclaimer

* Результати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей