Кріоліполіз, ліпосакція, кавітація, LPG-масаж – що вибрати?

Фото криолиполиз Киев Lipofreeze

Салони краси та косметологічні студії пропонують цілий ряд послуг, які обіцяють допомогти схуднути, позбутися від живота, прибрати жир і позбутися целюліту.

Експерти Студії Стрункого Тіла Slimbar (Слім-Бар Київ) розкажуть про особливості кожної процедури, щоб допомогти клієнтам прийняти правильне рішення.

Ліпосакція – це хірургічна операція, під час якої лікар може усунути значні жирові відкладення. Переваги ліпосакції в тому, що позбутися від значного зайвої ваги може людина c ожирінням. Однак і недоліків у ліпосакції дуже багато: потрібна тривала реабілітація, можливі серйозні ускладнення, висока вартість процедури.

Кавітація – метод зменшення підшкірно-жирової клітковини ультразвуком. Дана процедура заборонена в ряді розвинених країн через негативні наслідки на здоров’я. Крім того, процедура дає лише незначні результати зменшення об’ємів, необхідний курс з десяти і більше процедур, а також інші косметологічні методики для посилення результату: пресотерапія, масаж … Сумнівна перевага – невисока вартість однієї процедури, оскільки на ринку присутня велика кількість дешевих китайських апаратів і косметологічних комбайнів з функцією кавітації.

Головна перевага LPG-масажу (і інших вакуумно-роликових масажів) в тому, що він надає комплексну дію на організм, покращує мікроциркуляцію, підвищує обмін речовин, стимулює кровообіг і надає загальний детокс-ефект на все тіло. Як наслідок, поліпшується стан шкіри, зменшуються прояви целюліту і об’єми тіла в проблемних зонах. Ще одна перевага – невисока вартість. Зараз в Києві є пропозиції від 250 грн за процедуру, вартість мінімального курсу складе 2500 грн, не так вже й мало, якщо врахувати, що масажі не дають постійного ефекту, необхідно проходити курси не рідше одного разу на півроку, інакше всі результати будуть втрачені. Ще один недолік в тому, що масажі, всупереч рекламним заявам, не розбивають жирові клітини, а лише покращують обмінні процеси, що призводить до візуального зменшення об’ємів і тимчасовий ефект зменшення целюліту.

Кріоліполіз – нова методика, яка не поступається за ефективністю ліпосакції, проте позбавлена ​​її недоліків. Жирові клітини, які зазнали тривалого контрольованого охолодження, не можуть відновити свою життєдіяльність і гинуть *. Даний процес називається апоптоз. Зруйновані клітини виводяться з організму природним шляхом поступово – протягом 3-5 тижнів. Реабілітації не потрібно, клієнт відчуває себе нормально і “не випадає з життя”. До того ж, дана процедура не відноситься до числа дуже дорогих. Вартість кріоліполізу на нашому безпечному європейському апараті LipoFreeze Jean Clebert (Італія) в Студії Slim-Bar становить 1250-1500 грн за одну зону, що робить кріодеструкцію (видалення жирових клітин холодом) кращою процедурою для корекції фігури в сучасній апаратній косметології. Знищені жирові клітини не відновлюються, тому кріоліполіз – це оптимальна відповідь на питання “як видалити жир”.

disclaimer

*результати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей

Альона Пузанова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *