Кріоліполіз. Результати. Ускладнення.

фото криолиполиз Киев Печерск

Кріоліполіз

Ліпосакція холодом” – так часто називають знищення жиру методом кріоліполіза. Однак дана косметологічна процедура набагато безпечніша, хоча і не поступається в ефективності звичайній хірургічній ліпосакції.

Лише відносно недавно вчені з’ясували, що жирові клітини людського організму дуже чутливі до холоду, і якщо піддаються тривалому – більше 45 хвилин – переохолодження, адипоцити (жирові клітини) починають гинути. Цей процес називається “апоптоз“. Зруйновані жирові клітини поступово виводяться з організму природним шляхом. Таким чином, після процедури кріоліполіза, 20-30% жирових клітин в зоні впливу гинуть і починають поступово виводитися з організму.

Приблизно через два-три тижні після процедури клієнт бачить результат: жирова складка зменшується. Ще кілька тижнів триває виведення знищених жирових клітин. Через півтора місяці процедуру можна повторити на тій же зоні, після 3-4 процедур кріоліполіза клієнти домагаються повного усунення жирової складки в оброблюваної зоні. Знищені методом кріоліполіза жирові клітини не відновлюються. Тому даний метод є ідеальним для локальної корекції фігури і позбавлення від генетичних або придбаних жирових відкладень “пасток”.

Застосування кріоліполіза:

  • прибрати живіт
  • прибрати жир на животі після вагітності
  • прибрати “пивний живіт”
  • прибрати боки
  • зменшити талію
  • зменшити стегна
  • прибрати жир на сідницях
  • прибрати галіфе
  • видалити жир на руках

Кріоліпосакція – чи правильно  так називати цю процедуру? Не зовсім. Зруйновані жирові клітини виводяться з організму природним шляхом, вони не “відсмоктуються” під час процедури і в цьому головна перевага кріоліполіза над іншими косметологічними і хірургічними процедурами. Кріоліполіз безпечний, фізіологічний і не вимагає реабілітації. Відразу після процедури клієнт може повертатися до свого звичайного способу життя.

Кріоліполіз до і після

Помітне зменшення жиру відбувається через дві-три тижні після процедури. Остаточний результат після процедури кріоліполіза – знищення 30% жирових клітин *. Знищені клітини виводяться природним шляхом з організму місяць-півтора. Після цього процедуру можна повторити. Важливо відзначити, що чим більше жиру, тим помітніше зменшення об’ємів!

Відразу після процедури залишається слід від маніпули, який зникає за пару годин. Залежно від оброблюваної зони, а також від стану шкіри і підшкірно-жирової клітковини кожного клієнта індивідуально, може залишитися синець, який проходить зазвичай протягом тижня. Сказати точно, чи буде синець, можливо тільки при огляді. З практики, на животі зазвичай не залишається синця, на стегнах – може залишитися, на руках – залишається завжди, оскільки шкіра там більш чутлива до впливу вакууму.

Гарантія результатів

У Slimbar Kiev ми працюємо на європейському апараті Lipofreeze від визнаного лідера в області косметології Jean Clebert (Італія), даний апарат пройшов медичну сертифікацію. Він строго контролює температуру і потужність вакууму протягом всієї процедури, і показав в клінічних іспитанія- результат знищення 20-30% жирових клітин в оброблюваній зоні за одну процедуру *.

Чому існують відгуки про те, що процедура кріоліполіза не дала результатів щодо зменшення жирової складки? Таке трапляється, коли не дотримувався температурний режим або час проведення процедури. Багато салонів і студій краси купують дешеві китайські або корейські апарати, які не можуть створити і підтримувати необхідні умови для загибелі жирових клітин. Щоб запустити процес загибелі жирової клітини, необхідно знизити температуру в складці і утримувати її на такому рівні протягом не менше 45 хвилин. При цьому багато салонів з метою заманити клієнта рекламують акційні пропозиції, і пропонують низьку вартість за 20-ти або 30-ти хвилинну процедуру. Однак цього часу просто недостатньо, щоб запустити процес апоптозу. У зв’язку з цим, клієнти, які пройшли процедуру кріоліполіза на дешевому апараті часто не бачать результатів. Після процедури кріоліполіза на нашому європейському апараті, клієнти відзначають відмінні результати.

До того ж, на китайських апаратах, які мають низьку вартість і збираються з дешевих комплектуючих, часто відсутня можливість підтримувати необхідну температуру достатній час. А якщо температура в складці під час процедури опуститься нижче безпечного рівня, можуть виникнути серйозні ускладнення, серед яких некроз, іннервація і знищення надмірної кількості жирових клітин. Що в цьому поганого? Те, що після процедури можуть залишитися “ями” в жировій тканині, які потім доведеться приховувати за допомогою інших косметологічних процедур.

Щоб позбутися від жирової складки безпечно і природно, вкрай важливо проходити процедуру кріоліполіза на безпечному апараті з ідеальною репутацією, такому, як наш LipoFreeze Jean Clebert (Італія).

Кріоліполіз Ускладнення

Клієнти Студії Стрункого Тіла Slimbar Kiev не стикалися з ускладненнями після кріоліполіза, оскільки наш апарат підтримує необхідну температуру і ми використовуємо тільки сертифіковані захисні мембрани. Апарат LipoFreeze Jean Clebert має ідеальну репутацію і застосовується вже кілька років не тільки в Україні, але і в Європі.

Кріоліполіз – поєднання з іншими процедурами

Кріоліполіз (кріоліподеструкція) – самостійний косметологічний метод, який допомагає позбавитися від жирової складки за 3-4 процедури. Для нього не потрібні ніякі інші додаткові процедури, проте існують кілька процедур, які дозволяють домогтися більш вражаючих результатів за коротший час. У Slimbar Kiev ми рекомендуємо поєднувати кріоліпоілз з біостимуляцією на апараті Ultratone Futura Pro (Великобританія) і з шоковими обгортання T-Shock (Італія) – це улюблена процедура зірок шоу-бізнесу.

Кріоліполіз ціна

На честь відкриття в Slimbar Kiev діють вигідні акційні ціни на процедуру видалення локальних жирових відкладень кріоліполіз.

Вартість однієї зони становить 2000 грн, вартість двох зон за одну процедуру становить 3500 грн. при покупці 8 зон – вартість однієї зони становить 1250 грн / зона.

disclaimer

*результати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей

Альона Пузанова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *