Кріоліполіз – як отримати максимальний результат?

Іноді ми стикаємося з негативними відгуками від процедури “кріоліполіз” в мережі Інтернет або чуємо історії від знайомих, що процедура не дала результат або виникли ускладнення. Тому ми хочемо розповісти важливі факти, які необхідно врахувати при виборі студії, де проходити процедуру.

Чому немає результатів від кріоліполізу?

 

Перша причина – час процедури. Фізіологічно для загибелі жирових клітин їх необхідно охолодити нижче їх нормальної температури і утримувати в такому стані протягом 45 і більше хвилин. Оскільки жирові клітини не мають активного кровопостачання, то перебуваючи під впливом вакууму і холоду, частина з них неминуче загине. Даний механізм називається апоптоз. Багато салонів пропонують 20-30-хвилинні процедури кріоліполіза, які закономірно не дають бажаного результату. Такого часу просто недостатньо, щоб запустити апоптоз (загибель клітин). Процедура кріоліполіза повинна тривати не менше 45 хвилин. Отже, перша причина, чому може не бути результатів, – недостатній час процедури.

Друга можлива причина – недостатнє охолодження. Температура в жировій складки повинна бути досить низькою, щоб жирові клітини гинули, але не занадто низькою, щоб не пошкодити клітини м’язів, шкіри та інших структур. При цьому на багатьох дешевих китайських апаратах, котрі часто купують недобросовісні студії, просто немає технічної можливості підтримувати необхідну для процедури температуру. Як результат – недоохолодження клітини не гинуть.

 

В “Слімбарі” ми працюємо на дорогому європейському апараті LipoFreeze, час процедури – 60 хвилин, температура залишається стабільною весь час завдяки Елементу Пельтьє, якого немає в дешевих апаратах. У нас не було жодного випадку ускладнень, а наші клієнти завжди повертаються, щоб пройти процедуру кріоліполізу на інших зонах.

Ризики і ускладнення від процедури кріоліполіза. Іноді можна знайти страшні історії про ускладнення, іннервації і навіть некроз тканин. На жаль, таке можливо, якщо пройти кріоліполіз на дешевому і неякісному апараті. Такі ускладнення виникають, якщо була занадто низька температура (знову-таки, на китайських апаратах температура неконтрольовано знижується під час процедури і може навіть опуститися нижче нуля). Деякі особливо хитрі косметологи навіть говорять, що від цього процедура ефективніше. Це не так, жирові клітини не потрібно “найкраще вбити”, їх потрібно вбити передбачувано і контрольовано, щоб не залишилося “вм’ятин” і “дірок” в підшкірно-жіровової клітковині.

Наступні ризик – неякісні китайські мембрани. З метою економії багато студій та салони краси купують дешеві витратні матеріали. Як результат – опіки і некрози у клієнтів. Процедура кріоліполізу не може коштувати 500 і навіть 1000 грн. Ми встановили вартість 1500 грн, оскільки це мінімальна маргінальна ціна для роботи на такому якісному апараті, і вже з вересня ми плануємо підвищення цін.

Якщо Ви хочете пройти якісну і безпечну процедуру видалення локальних жирових відкладень холодом за найкращою ціною в Києві, поспішіть.

В “Слімбар” ми відповідально ставимося до своєї репутації і. якості послуг, що надаються і поважаємо кожного Клієнта, адже ми знаємо – скупий платить двічі.

фото криолиполиз Киев Печерск
Усунення локальних жирових відкладень назавжди – Кріоліполіз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *