Le Skin V6 Антицелюлітний масаж

В Студії Стрункого Тіла “Слімбар-Київ” ми завжди пропонуємо тільки ті методики, які крім помітного косметичного ефекту, будуть також корисні для здоров’я клієнта і будуть мати мінімум побічних ефектів.
Представляємо нову послугу – антицелюлітний вакуумно-роликовий масаж Дерматонія Le Skin V6 на апараті з Французького Бренда Skinexians. Перевага даної методики не тільки в тому, що вона дозволяє на тривалий час позбутися целюліту * в будь-якій стадії, але також корисна для судин, покращує лімфоток, усуває набряки і поліпшує обмін речовин, допомагаючи позбутися від зайвої ваги.
Ніяких синців, хворобливих відчуттів і пошкоджень (на відміну від інших відомих апаратів вакуумного-роликового масажу) Skinexians не викликає. Даний апарат був розроблений з урахуванням всіх недоліків LPG і Starvac: чи не розтягує фібріли і септи, показаний при варикозному розширенні вен і судинних зірочках, стимулює вироблення власного колагену. Завдяки унікальній формі маніпули розробникам вдалося досягти мети: значний антицелюлітний і лімфодренажний ефект без розтягування і защипування шкіри і підшкірно-жирової складки.
Слімбар-Київ запрошує на нову процедуру і дарує знижку 50% до кінця червня. Вартість лімфодренажного антицелюлітного масажу Skinexians Le Skin V6 на все тіло становить 400 грн замість 800 грн.
Дана процедура особливо актуальна влітку, коли хочеться отримати швидкий ефект поліпшення стану шкіри, але при цьому не хочеться ходити в синцях, як після інших видів вакуумного-роликових масажів.
disclaimer
* Результати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей

Антицелюлітний масаж для втрати об’ємів
Акція – підготовка до весни!

Кількість зон Час, хв Вартість, грн
Все тіло 45 650
LeSkin+ обгортання tshock 110 1500