Консультації дієтолога

Ми пропонуємо комплекс методик для вирішення різноманітних проблем із зайвою вагою. У SlimBar Вам допоможуть позбутися від небажаних жирових відкладень *, незалежно від їх природи – генетична схильність (особливості фігури), що виникли в результаті неправильного способу життя (сидяча робота), або після вагітності. Головне, якщо є жирова складка, значить, SlimBar може Вас від неї позбавити.
Ми навіть можемо накачати Вам м’язи, поки Ви лежите і відпочиваєте .Як добра Фея Хрещена, SlimBar зменшить Вас на один розмір за одну процедуру – за умови, що Ви нам надасте достатню кількість зайвих кілограмів *. Ми називаємо це «Ефект Попелюшки».
Якщо Ви згадайте про Важливий захід тільки напередодні і примчитеся до нас в SlimBar з криком «Рятуйте!», То вечірнє плаття застібнеться однак на наступний день чари розсіються. На жаль, результат від одного обгортання не може тривати вічно. Для тривалого результату потрібен накопичувальний ефект, так що знайомтеся ближче з нашими косметологами, Вам з ними доведеться провести разом якийсь час.
Загалом, в SlimBar ми пропонуємо Вам всі кращі сучасні методики для ефективної корекції фігури без шкоди для здоров’я. Ми не можемо тільки одного – захистити своїх клієнтів від них самих. Якщо у Вас є проблеми із зайвою вагою, значить Ваш спосіб життя не є ідеальним. Жирові клітини, убиті кріоліполізом, ніколи не воскреснуть. Але у Вашому тілі залишаться і інші жирові клітини, які з радістю почнуть «брати на себе» зайві калорії з тортів і піци.
Те ж стосується і биостимуляції на апараті Futura PRO – після курсу процедур стан Вашого здоров’я значно покращиться, прискориться метаболізм. Однак якщо Ви так ніколи і не дійдете до спортзалу, або танців, або йоги, і не станете більш активними у своїх повсякденних справах, на жаль, результат від такої ефективної і ексклюзивної методики теж не зможе тривати вічно.
Ми не можемо Вас змусити, але ми дуже Вам радимо трохи інакше поглянути на свій спосіб життя, і в цьому Вам допоможе наш дієтолог Альона Пузанова. Завдяки її нескладним порадам Ви зможете насолоджуватися своєю ідеальною фігурою, прекрасним здоров’ям і самопочуттям, і більше ніколи не стикатися з проблемою зайвої ваги.
Завжди Ваша, команда SlimBar

Вартість послуг

Консультація дієтолога 60 хв. 1500 грн.
Біостимуляція Futura PRO+обгортання T-Shock 45+45+60 хв. Вартість консультації дієтолога входить до пакету послуг

disclaimer

*результати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей