Коучинг Стрункості

Нічого надіти? Тривалі свята знову вигнали з усього доступного гардероба?
Важкий графік, стрес? А в підсумку ви перед дзеркалом з недовірою тискаєте себе за складки?

Знайомий сценарій? Проблема переїдання не робить нікому поблажок і поневолює незалежно від віку, соціального статусу, достатку. Проблема з фізіологічної переростає в психологічну. Їжа стає сенсом життя, продуктовий візок з кожним разом все важче, а інтересів все менше.

Яка перша думка людей, які страждають від переїдання? Правильно, дієта. Людина уявляє собі шлях до стрункості тільки через самокатування, позбавлення, обмеження. Звичний уклад не дає зрозуміти, що банальна відмова від їжі не дає результату.

Мене звати Инна. Я сама багато років боролася з такою проблемою, як компульсивне переїдання і заїдання стресу. Кращим другом і ворогом багато років був холодильник. Він поділяв радість, втішав в печалі, та й взагалі з ним весело проводити час. Міняти звички, ставити під сумнів усталений розпорядок життя складно. Але мені вдалося. Якщо ваші проблеми – зайва вага, схуднення і ви перебуваєте в Києві, запрошую вас відвідати наш проект.

Коучинг стрункості

Саме визначення коучинг – це не тренінг в звичному розумінні. Це спільна робота під контролем досвідченого фахівця. У цьому процесі немає лайфхаків, хитрощів, легких шляхів.

Я фахівець, сертифікований за міжнародною програмою ICF. Моє завдання надати допомогу в пошуках гармонії, стрункості і любові до себе.

Існує два види мотивації, негативна і позитивна. Перша за основу бере відхід від проблеми, «я хочу схуднути тому, що не хочу проблем зі здоров’ям». Позитивна мотивація націлена на досягнення мети, «я хочу схуднути тому, що хочу бачити в дзеркалі своє струнке тіло». Крайнощі не завжди корисні, тому необхідно дотримуватися балансу мотивації.

Для успішної взаємодії мало одного бажання схуднути. Від вас мені потрібно кілька умов, без яких наша робота не зрушиться з місця:

  • Відкритість. Без довіри буде складно вибудувати відповідну атмосферу. Це необхідно також для розуміння психології схуднення, визначення сфер життя, які вимагають змін;
  • Відповідальність. Без чіткого розуміння ситуації, без проходження встановленим орієнтирам, цілеспрямованості і поетапного виконання всіх необхідних кроків на шляху до стрункості результату чекати не доводиться.

Коучинг схуднення – це унікальний проект. Ви не будете заучувати мантри бодіпозитиву, не буде необхідності багатогодинних виснажливих тренувань. Головний принцип коучингу – слідування принципу «сто Я».

Наше життя складається з безлічі самоідентифікаційних якорів – я жінка, я мати, я колега, я професіонал, я письменник, я скелелаз і т.д., в залежності від інтересів. Для гармонійного зростання особистості потрібно рівномірний і повноцінний розвиток кожного з цих «Я». Чим більше місця займає «я раб шлунка», тим менше простору залишається для маневру всіх інших граней особистості.

Коучинг стрункості підійде вам, якщо ви:

  • шукаєте мотивацію схуднення;
  • готові прислухатися до критики;
  • готові відмовитися від ментальних пасток, негативних установок і поведінкових стереотипів;
  • налаштовані розробити індивідуальну програму схуднення;
  • здатні вибрати відповідне для вашого організму здорове харчування;
  • готові виділити певні години в тиждень для регулярних фізичних навантажень.

Я готова супроводжувати вас протягом всього курсу, коректуючи напрям і допомагаючи в складні моменти. Ніяких шаблонів – робота ведеться в індивідуальних форматі.

Тривалість ознайомчої сесії становить 1,5 години. Подальші заняття по 60 хвилин.

Відчуйте магію гармонії. Записуйтеся на коучинг стрункості в Slimbar Київ, насолоджуйтеся яскравим життям і красивим тілом.

Вартість послуг

Консультація коуча 60-90 хв. 800 грн.
Біостимуляція Futura PRO+обгортання T-Shock 45+45+60 хв. Вартість консультації коуча входить до пакету послуг