Мікротоки

Мікротокова терапія для обличчя і шиї на легендарному апараті Ultratone Futura Pro (Великобританія)

Мікротоки – це безпечна неінвазивна процедура:

  • стимулює вироблення власного колагену
  • омолоджуючий, свіжий відпочивший вигляд
  • лімфодренажна дія – позбавляє від набряклості і застійної рідини
  • ліфтинг – після курсу процедур шкіра помітно більш підтягнута
  • усуває сухість шкіри – клітини шкіри краще засвоюють поживні речовини
  • колір обличчя – клітини насичуються поживними речовинами і киснем, поліпшується кровообіг
  • вирівнюється рельєф – за рахунок нормалізації роботи сальних залоз, пори стають менш помітні.

Процедура абсолютно комфортна, не викликає неприємних відчуттів і триває 30 хвилин.

Вже після першої процедури клієнти відзначають видимий позитивний ефект. Після курсу процедур вдається досягти стійкого результату, а клінічні дослідження підтвердили поліпшення стану шкіри клієнтів по 23 параметрам.

Чому Ваш косметолог не рекомендує мікротоки?

Тому, що ця апаратна методика із застосуванням струмів надмалої потужності і амплітуди набагато ефективніше багатьох інших видів застосовуваних їм доглядів, косметичних масок і ряду ін’єкцій. Повний курс процедур порівнюють з підтяжкою обличчя – без хірургічного втручання.

З якого віку необхідно починати курс?

Ця методика підходить як для профілактики старіння, так і для боротьби з віковими змінами. Як тільки Ви починаєте помічати недоліки, варто починати боротися з ними, продовжуючи молодість шкіри. Так Вам вдасться відтягнути момент, коли знадобляться більш “серйозні” процедури. Мікротоковий ліфтинг обличчя ефективний у всіх вікових групах, для жінок і чоловіків.

Для клієнтів старше 40 років мікротокова терапія повинна застосовуватися в комплексному підході.
Найбільш виражений ефект від мікротоків помітний в зменшенні набряків, синців під очима, боротьбі з дрібними зморшками і в’ялістю, поліпшення кольору обличчя і зволоження шкіри.

Який курс необхідний?

Ми рекомендуємо курс з 8-12 процедур мікротокової терапії, 2-3 рази в тиждень. Тривалість процедури 30 хвилин. Відразу після мікротокової терапії клієнт виглядає відпочилим, можна відразу наносити макіяж і повертатися до своїх справ. Також мікротоки добре підходять в якості експрес-догляду перед важливим заходом, коли хочеться виглядати особливо добре.

У Slimbar діють спецумови для суміщення цієї процедури з обгортанням для тіла. Всього за годину клієнт отримує освіжаючий догляд для обличчя и ефективне обгортання на професійній косметиці T-Shock. Результат видно відразу після процедури. Стійкі зміни Ви помітите після 4-5 візиту.

У Slimbar Kiev всі процедури проводяться тільки на європейському обладнанні з застосуванням європейської професійної косметики.

Вартість послуг:

Мікротоки обличчя – 30 хв. – 500 грн.

Маска під мікротоки Biotherapeutic – 200 грн.

Авторський масаж обличчя – 30 хв. – 600 грн.