Мікротоки

Мікротокова терапія для обличчя і шиї на легендарному апараті Ultratone Futura Pro (Великобританія) дозволяє вирішити цілий комплекс косметологічних проблем.
Мікротоки – це безпечна неінвазивна процедура:

  • стимулює вироблення власного колагену
  • омолоджуючий, свіжий відпочивший вигляд
  • лімфодренажна дія – позбавляє від набряклості і застійної рідини
  • ліфтинг – після курсу процедур шкіра помітно більш підтягнута
  • усуває сухість шкіри – клітини шкіри краще засвоюють поживні речовини
  • колір обличчя – клітини насичуються поживними речовинами і киснем, поліпшується кровообіг
  • вирівнюється рельєф – за рахунок нормалізації роботи сальних залоз, пори стають менш помітні.

Це далеко не повний список корисних ефектів процедури «мікротоки». Процедура абсолютно комфортна, не викликає неприємних відчуттів і триває 30 хвилин. Вже після першої процедури клієнти відзначають видимий позитивний ефект. Після курсу процедур вдається досягти стійкого результату, а клінічні дослідження підтвердили поліпшення стану шкіри клієнтів по 23 параметрам.

Чому Ваш косметолог не рекомендує мікротоки?
Тому, що ця апаратна методика із застосуванням струмів надмалої потужності і амплітуди набагато ефективніше багатьох інших видів застосовуваних їм доглядів, косметичних масок і ряду ін’єкцій. І клієнти після знайомства з мікротоками не хочуть повертатися до інших косметичних послуг. А сам апарат для мікротоків є дорогим обладнанням, яке може собі дозволити не кожен салон краси або косметолог.

З якого віку необхідно починати курс?
Ця методика підходить як для профілактики старіння, так і для боротьби з віковими змінами.

З якого віку потрібно починати піклуватися про молодість шкіри – кожен вирішує для себе. Як тільки Ви починаєте помічати недоліки, варто починати боротися з ними, продовжуючи молодість шкіри. Так Вам вдасться відтягнути момент, коли знадобляться більш “серйозні” процедури. Мікротоковий ліфтинг обличчя ефективний у всіх вікових групах, для жінок і чоловіків. Для клієнтів старше 40 років мікротокова терапія повинна застосовуватися в комплексному підході.
Найбільш виражений ефект від мікротоків помітний в зменшенні набряків, синців під очима, боротьбі з дрібними зморшками і в’ялістю, поліпшення кольору обличчя і зволоження шкіри.

Який курс необхідний?
Ми рекомендуємо курс з 10-12 процедур мікротокової терапії, 2-3 рази в тиждень.

Тривалість процедури 30 хвилин. Відразу після мікротокової терапії клієнт виглядає відпочилим, можна відразу наносити макіяж і повертатися до своїх справ. Також мікротоки добре підходять в якості експрес-догляду перед важливим заходом, коли хочеться виглядати особливо добре. У Slimbar діють спецумови для суміщення цієї процедури з обгортанням для тіла. Всього за годину клієнт отримує освіжаючий догляд для обличчя, а завдяки нашим ефективним обгортанням на професійній косметиці T-Shock Ваше вбрання буде сидіти ще краще! Результат видно відразу після процедури.

Стійкі зміни Ви помітите після 4-5 візиту.

Чому деякі клієнти говорять про неефективність мікрострумової терапії?
Результат залежить в першу чергу від того, на якому апараті проводиться процедура. В Світі є дві компанії, які є лідерами в цій технології, і Ultratone Futura Pro, представлена ​​в SlimBar, є однією з них. Наш апарат захищений трьома міжнародними патентами. Однак обладнання для мікротоків виробляють і інші марки, а найпростіший косметологічний комбайн китайського виробництва може коштувати зовсім недорого. І саме такі апарати стоять в більшості косметологічних кабінетів. Звичайно, результат від цих процедур непорівнянний з тим, який отримують клієнти Slimbar Kiev.
У нас всі процедури проводяться тільки на європейському обладнанні з застосуванням європейської професійної косметики.

Вартість послуг

 

Кількість зон Час Одна зона
Назву послуги пишемо тут Час ціна
 Мікротоки обличчя  30 хв  500
Маска під мікротоки Biotherapeutic  200
Авторський масаж обличчя 30 хв 600