Обгортання T-SHOCK

фото об'ртывания для похудения в Киеве

T-Shock-31

Фото холодного бандажного обёртывания T-shock
Обгортання T-shock Киев Slimbar

Студія стрункого тіла SlimBar пропонує швидкий і комфортний спосіб не тільки зробити менші об’єми тіла, але також поліпшити стан шкіри і зменшити прояви целюліту * – до Ваших послуг знаменита шокова процедура обгортання T-Shock. Не всі обгортання однакові, для своїх клієнтів Слім-Бар підібрав найбільш результативну і корисну процедуру, яка підходить і клієнтам зі значною жировою масою і тим, чия вага в нормі – для вдосконалення контурів тіла без шкоди для здоров’я.

Т-Шок – відомий бренд в області професійної косметології, адже в складі  містяться не просто ефективні речовини, що дають косметичний ефект, але екстракти більш 3О цілющих рослин і трав, які створюють комплексний вплив:

  • схуднення
  • позбавлення від целюліту
  • тонус
  • дренаж
  • розщеплення жирових клітин (ліполітичний ефект)
  • регенерація тканин
  • уповільнення процесів старіння шкіри (анти-ейдж)
  • антиоксидантний ефект (багатий мінеральний склад)

Виробник гарантує результати **: об’єми тіла стануть помітно меншими, шкіра стане більш гладкою і молодою, целюліт буде менш помітний, пройдуть набряки. А за рахунок нормалізації водно-сольового обміну в клітинах, активізується діяльність лімфатичної системи і регенерація тканин, сповільнюються процеси старіння шкіри і організму в цілому.

Ефект процедури дійсно вражає! Для кожного клієнта він буде залежати від загальної фізичної форми, кількості застійної рідини і жирових відкладень.

Навіть при незначних естетичних дефектах а’ля апельсинова шкірка і при целюліті третьої стадії, результат від Т-Шоку в будь-якому випадку буде помітний вже після першої процедури. SlimBar пропонує T-Shock як підготовка тіла до літа для тих, хто перебуває в хорошій фізичній формі і прагне до ідеальних форм, а також як стартову процедуру для тих, хто тільки починає свою війну із зайвою вагою. Адже при наявності значних жирових відкладень Т-Шок дозволяє домогтися значного зменшення об’ємів вже після однієї процедури. Сеанс T-Shock не викликає неприємних відчуттів, як від багатьох інших обгортань (STYX, віскі-сповивання), і дає миттєвий результат, за що і стала улюбленою процедурою багатьох зірок і знаменитостей. Обгортання T-Shock ідеально поєднується з процедурою биостимуляції, Velashape що дозволяє вирішити цілий комплекс естетичних проблем і проблем зі здоров’ям.

disclaimer

*результати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей

**клінічні дослідження показали, що найбільш виражених результатів вдається досягти у клієнтів з ожирінням

Процедура Час Одна процедура Економія

Антицелюлітне обгортання T-Shock 2 бинта (ноги-попа-живіт)

Антицелюлітне обгортання T-Shock 3 бинта (ноги-попа-живіт-руки/спина)

Антицелюлітне обгортання T-Shock 1 бинт (живіт)

60хв.

60хв.

50хв.

1000 грн.

1200 грн

600 грн

Мікротоки обличчя під час експозиції обгортання на Англійському апараті Futura Pro 500 грн.
Догляд для обличчя голлівудських зірок від IsClinical під час обгортання від 1000