Як позбутися від живота

 

Убрать живот
Збільшена підшкірно-жирова клітковина

Незалежно від статі і віку, є три причини великого живота:

 • детренованість м’язів
 • збільшення підшкірно-жирової клітковини
 • розростання всередині черевного вісцерального жиру

Природно, при наявності “великого живота” зазвичай присутні всі три проблеми, відрізняється тільки ступінь їх вираженості. І, як наслідок, відрізняється метод, який допоможе позбутися від живота ефективно і в найкоротші терміни.
Якщо основна причина – жировий прошарок, це просто діагностувати і легко позбутися. Просто схопіть живіт рукою

 

криолиполиз до и после фото
Каліпер допомагає визначити “до” і “після” кріоліполіза

Легко вийшла складка? Значить, у Вас збільшена підшкірно-жирова клітковина. Вам варто схуднути і живіт зменшиться. Намагайтесь:

 • вживати менше вуглеводів
 • більше рухатись
 • пройдіть процедуру кріоліполіза, вона дозволить назавжди позбутися від жирового прошарку в небажаній зоні.

 

Ось результат нашої клієнтки через три тижні після однієї процедури комплексного кріоліполізу живота.

криолиполиз живота
Кріоліполіз в Слім-Барі – мінус 8 см за три тижні

Наступна можлива причина великого живота – слабкі м’язи. Зазвичай така проблема виникає при сидячій роботі або малорухливому способі життя, часто з нею стикаються жінки після вагітності, навіть якщо вони стежать за фігурою і займаються фітнесом, без косметологічних процедур повернути дівочу талію вдається не всім. Однак це можливо! Також слід підкреслити, що розпливчата талія – ​​це не тільки косметичний дефект, він може свідчити про те, що органи неідеально повернулися на місце після вагітності і може мати ослаблення м’язів малого тазу, які вкрай складно прокачати, і які відіграють величезну роль у жіночому здоров’ї, сексуальність і якості життя. Щоб поставити органи на місце, зібрати всі м’язи преса і зменшити обсяг в животі і талії, необхідно:

 • збільшити вживання білка. Просто додайте до свого раціону одну порцію сироваткового протеїну в день. Це додаткове харчування для м’язів допоможе їх зміцненню
 • регулярно стояти в планці. Почніть з невеликого і збільшуйте свій час
 • правильна постава, коли Ви сидите, стоїте і ходите. Проверніть таз назад і розправте плечі, утворивши в попереку прогин. Тепер втягніть живіт і глибоко дихайте, намагайтеся привчити своє тіло до цього положення, практикуючи його максимально часто. Наприклад, встановіть нагадування в телефоні на кожну годину і буквально за пару місяців Ви побачите поліпшення.
 • вправа “Уддіяна” – дана вправа – одна з небагатьох, які дійсно допомагають зменшити живіт, підтягнути м’язи тазового дна і відновити жіноче здоров’я. Виконуйте його вранці на порожній шлунок.
 • відмовтеся від звичайних вправ на прес, вони підходять далеко не всім і навіть можуть зашкодити хребту
 • пройдіть курс біостимуляції. Дана технологія дає унікальні результати в тонізації і зміцнення м’язів, відновлює здоров’я. Після курсу процедур Жінка після пологів знову відчує себе молодою дівчиною, а Чоловік, що вед сидячий спосіб життя отримає приплив сил і енергії.

Внутрішньочеревної жир – вісцеральний. Такий живіт весь час виглядає набитим, навіть вранці натщесерце. Однак основна проблема тут не естетична. Внутрішньочеревний жир накопичується між внутрішніми органами і призводить до серйозних захворювань. До накопичення внутрішньочеревного жиру схильні чоловіки будь-якого віку і комплекції, навітьті, які займаються фітнесом. І поняття “пивний животик” є зовсім не нешкідливим, хоча і звичним.

пивной живот
внутрішній ворог – внутрішньочеревний жир

Накопичуючись між внутрішніми органами, цей небезпечний ворог порушує нормальний рух лімфи і крові, що несуть поживні речовини до внутрішніх органів. Через це погіршується вентиляція легенів, організму не вистачає кисню: задишка, сонне апное, хропіння і швидка стомлюваність. Вісцеральний жир, накопичуючись, призводить до проблем з печінкою, гіпертонії, захворювань серця, гормональних і метаболічних порушень, захворювань шлунково-кишкового тракту, цукрового діабету другого типу і ряду онкологічних захворювань.
Але і жінкам не варто розслаблятися, порушення гормонального фону, прийом ПОК, клімакс і багато інших чинників роблять накопичення внутрішньочеревного жиру і жіночою проблемою. Як же дізнатися, що підступний жир відвойовує позиції? Для цього необхідно пройти спеціальний біоімпедансний аналіз композитного складу тіла. В Слім-Барі кожен клієнт в будь-який візит може БЕЗКОШТОВНО досліджуватися на японському біоімпедансі і дізнатися ТОЧНУ кількість свого вісцерального жиру. Дослідження триває всього пару хвилин, проте знати свої показники вкрай важливо.

Як позбутися від вісцерального жиру:

 • додайте активності. Вам варто ходити півтори години в день, в ідеалі розділяйте цю норму на дві-три прогулянки. Однак прогулянки повинні бути швидкими і з роботою рук
 • уникайте високо-калорійних продуктів: чіпси, ковбаса, сир, солодощі. Зайві калорії, які організм не зможе витратити, будуть запасені, і швидше за все, саме між внутрішніх органів.
 • їжте більше овочів. клітковина сповільнює швидкість перетворення зайвих калорій в жир
  регулярні вимірювання на біоімпедансі наших постійних клієнтів, які проходять курс біостимуляції, показали, що за місяць-півтора процедур вони значно (до 50%) скорочують кількість вісцерального жиру.
фото биостимуляция ultratone Futura Pro
біостимуляція Ultratone Futura Pro

Ласкаво просимо в Слімбар! Ми знаємо все про схуднення і пропонуємо комплекс методик, спрямованих на корекцію фігури без шкоди для здоров’я!

 

disclaimer

*результати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей