Позбавляємося від живота

Як позбутися від живота
Жир на животі – вісцеральний або внутрішньочеревної жир – самий впертий жир, від якого важко позбутися. Він не тільки псує зовнішній вигляд, але і являє собою небезпеку для здоров’я, оскільки може викликати багато проблем. Люди з жиром в області талії піддаються більшому ризику серцевого нападу, гіпертонії, діабету і багатьох інших захворювань. Дуже важливо точно знати, скільки у Вас внутрішньочеревного жиру. Він не так помітний, як підшкірно-жировий прошарок, але набагато більш підступний. Щоб точно знати, чи не перебуваєте Ви в зоні ризику, запрошуємо Вас на дослідження композитного складу тіла – біоімпенданс Таніта (Японія). Дане дослідження безкоштовно проходять всі клієнти Слімбара.

Хоча позбутися від жиру на животі складно, але не неможливо.
Ходити в спортзал – це перший, найочевидніший варіант.

Але якщо ви знаєте, що є другий і не найгірший варіант, ніж боротися з цими залізяками: дихальні вправи і курс біостимуляції. Дана процедура допомагає прискорити метаболізм і збільшити енерговитрати.

Ще одна класна ідея – Дихальні вправи. Вони не тільки допомагають зберегти здоров’я, але і допомагають усунути жир на «черевці». Дихальні вправи також покращують травлення і обмін речовин.

Глибоке дихання збільшує запас кисню в вашому тілі, і цей додатковий кисень, що надходить в ваш організм, допомагає спалювати зайвий жир, накопичений в організмі. Глибоке дихання покращує кровообіг і тонізує м’язи живота.

Пийте більше води! Так, ця універсальна рекомендація стане в нагоді і тут!

Якщо жир в області талії не внутрішній, а підшкірний, можемо запропонувати відразу два способи швидко зменшити косметичний дефект.
Якщо є складочка, можна прибрати її кріоліполізом. Якщо жир розподілений рівномірно, відмінно впорається Velashape.