Відновлення фігури після пологів

Как быстро похудеть

Поява малюка – величезне щастя для Жінки. Часто буває так, що фігура після пологів не повертається в колишню форму. Деякі дами миряться з цим фактом і просто насолоджуються материнством, не звертаючи уваги на живіт після пологів, інші шукають вправи для відновлення фігури після вагітності, сідають на дієти, але досягти фігури мрії вдається не всім.

Слім-Бар Київ – проект двох матусь, які вибрали кращі методики, щоб допомогти жінкам не тільки швидко схуднути після вагітності, а й зробити це без шкоди для здоров’я.

ultratone futura pro
Зміцнення м’язів тазового дна за допомогою біостимуляції

Отже, якщо після пологів пройшло більше сорока днів, запрошуємо Вас на програму “Відновлення після пологів” на нашому запатентованому апараті біостимуляції Ultratone Futura Pro (Великобританія). Дана програма включає тонус м’язів тазового дна, що сприяє поліпшенню кровообігу в органах малого тазу, стабілізації гормонального фону, підвищення лібідо і підвищення якості сексуального життя. До того ж, відбувається дуже потужна тренування для м’язів преса, значно перевищує за своєю ефективністю багато вправи для преса. Часто після вагітності у жінок виникають проблеми зі спиною, через які тренування недоступні. Єдиним варіантом залишається біостимуляція, адже вона задіює м’язи, жирову тканину, лімфатичну систему, але не навантажує хребет, завдяки чому біостимуляція є оптимальною процедурою для відновлення після вагітності. Так за місячний курс (10-15 процедур) біостимуляції в Слім-Барі Ви досягнете результату, аналогічного піврічним тренувань в залі.

Біостимуляція і міостимуляція – ці процедури між собою схожі лише тим, що впливають на м’язи електричним струмом. Однак біостимуляція в сорок * разів перевершує міостимуляцію за інтенсивністю впливу і досягнутого результату (показано в клінічних дослідженнях), за що і отримала три міжнародних патенти і ряд нагород.

Як прибрати живіт після пологів

Slim-Bar Lipofreeze
Кріоліполіз Слім-Бар Київ

Якщо Ви вже не годуєте грудьми, запрошуємо Вас на унікальну процедуру безпечного руйнування жирових клітин Кріоліполіз (ліпосакція холодом). Дана методика дозволяє за три-чотири сеанси позбутися від жирової складки в зоні роботи. Зруйновані методом кріоліполіза жирові клітини не відновлюються. Ми працюємо на сертифікованому європейському апараті LipoFreeze Jean Clebert, використовуємо оригінальні захисні мембрани, тому ризик обмороження та інших ускладнень, що викликаються китайськими апаратами для кріоліполіза, виключений. В Slim-Bar Київ Печерськ Ви отримуєте європейську якість за хорошою ціною. Вартість кріоліполіза однієї зони становить 1500 грн, дві зони за одну процедуру – 2500 грн (економія 500 грн).

Жінка після пологів може бути не тільки щасливою матусею, а й стрункої красунею, Слім-Бар точно знає))))

Альона Пузанова

 

disclaimer

*результати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *