Як позбутися целюліту

целлюлит

Целюліт – косметичний дефект, який може виникати і розвиватися по ряду причин.

Причини виникнення целюліту:

 • Застій. Сидячий спосіб життя (малорухливий спосіб життя) – коли ми сидимо, в тканинах задньої поверхні стегна і сідниць порушується лимфоток, кровопостачання та інші важливі процеси. Жирові клітини не можуть функціонувати оптимально. Як результат, розвивається “дистрофія” жирових клітин, вони збільшуються в об’ємі, змінюють форму, міжклітинного простору стає недостатньо.

  Целюліт – порушення в підшкірно-жирової клітковини
 • Цукор. Не менш важливим фактором розвитку целюліту є харчування. Якщо ми споживаємо більше енергії з їжею, ніж витрачаємо протягом доби, зайві калорії будуть розміщені організмом “про запас”. Улюблені депо жіночого організму, як правило, знаходяться саме в зоні стегон. Краща їжа для целюліту – цукрово-вмісткі напої, соки, і солодощі. Відмовтеся від цих продуктів, вживайте більше овочів, і прояви целюліту стануть менш вираженими.
 • Лімфостаз. Здоров’я лімфатичної системи залежить від цілого ряду чинників. Щоб допомогти лімфі нормально циркулювати, потрібно пити достатньо води (30 мл на 1 кг маси тіла), і глибоко дихати (рухи діафрагми). Щоб змусити лімфу активніше підніматися вгору по ногах, потрібно виконувати легкі вправи
  так выглядит целлюлит и здоровая ткань
  Дистрофія підшкірно-жирової клітковини

  (наприклад, підніматися навшпиньки) або просто напружувати м’язи гомілок і стегон. Також дуже допомагає регулярний самомасаж сухою щіткою dry-brushing.

Після усунення перерахованих причин прояви целюліту значно зменшаться. Щоб досягти ідеального косметичного ефекту, варто пройти курс процедур ELOS-масажу VelaSmooth. Дана процедура дозволяє простимулювати вироблення власного колагену, зменшити прояви в’ялості і розтяжок (стрий), боротися з целюлітом будь-якій стадії, зменшити жирову складку. RF-ліфтинг має накопичувальний пролонгований ефект, результат від курсу процедур залишається на кілька років.

А при дотриманні рекомендацій Слім-Бара Slimbar Kiev можна розраховувати на повне усунення проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *