Як швидко схуднути, не займаючись спортом

фото биостимуляция ultratone Futura Pro

Існує лише один спосіб швидко схуднути – зробити так, щоб організм витрачав більше калорій, ніж отримує. Тоді дефіцит калорій буде покриватися з жирових запасів. Ніякі дієти і обмеження в раціоні не дозволять добитися швидкого і тривалого спалювання жирової клітковини, а кілька скинутих кілограмів на незбалансованої дієті обов’язково повернуться. Таким чином, перехід на правильне харчування є основним елементом для того, щоб схуднути і позбутися від зайвої ваги і більше не поправлятися. Основним, але не єдиним. Величезну роль в схудненні

ultratone futura pro
Гімнастика для ледачих

відіграють фізичні навантаження. Ті, що худнуть постійно шукають вправи для схуднення, однак рідко самостійні спроби зайнятися фітнесом дають результати. Якщо у людини достатньо часу і сили волі на фітнес, тоді проблем немає. Але що робити, якщо немає бажання ходити в спортзал? Або, що ще важче, немає сил або не дозволяє самопочуття, проблеми зі здоров’ям ?!

Група вчених в Великобританії розробили унікальний апарат, який допомагає швидко схуднути, поліпшити фігуру, підвищити тонус м’язів * Ultratone Futura Pro. Також даний апарат допомагає відновитися після пологів, зміцнити м’язи тазового дна, позбутися від живота після вагітності і робить загальний стимулюючий вплив на організм молодої матері.

Данная методика эффективна для реабилитации после травм, помогает укрепить мышцы спины, заменяет физическую нагрузку при болях в спине, болях в колене, болях в пояснице.

Апарат Ultratone Futura Pro (Великобританія) використовують в кращих клініках і санаторіях Європи, купують футбольні клуби для реабілітації спортсменів після травм. Біостимуляція на апараті Ultratone Futura Pro показана для клієнтів після аварій і нещасних випадків, коли вони ще не можуть перейти до повноцінної фізичної активності.

Одна процедура біостимуляції на нашому апараті заміняє три години силового персонального тренування в фітнес-клубі, а також сеанс лімфодренажного масажу і процедуру Детокс. Клінічні дослідження показали, що після курсу біостимуляції  відзначають поліпшення гормонального фону, зменшення целюліту, помітне поліпшення зовнішнього вигляду і самопочуття, підвищується працездатність і настрій. До того ж, на Ultratone Futura Pro, існує можливість проходження одночасно процедури біостимуляції для тіла і для обличчя. Завжди на 40 хвилин клієнт отримує комплексний догляд, який надає позитивний ефект не тільки на зовнішній вигляд, але і на здоров’я. Унікальна методика біостимуляції захищена трьома міжнародними патентами і не має аналогів. Багато хто порівнює цю процедуру з міостимуляцією (гімнастика для ледачих), проте міостимуляція – це старовинна фізіотерапевтична методика, яка була розроблена для підтримки м’язів космонавтів в невагомості і для профілактики атрофії м’язів у лежачих хворих, а не для косметології.

Біостимуляція Ultratone Futura Pro – це сучасна високоефективна методика, якою користуються світові зірки спорту і шоу-бізнесу, а також кращі СПА-курорти та клініки по всьому Світу, аналогів біостимуляції не існує!

Вартість однієї процедури біостимуляції в Києві починається від 1150 грн, в Slimbar Kiev (Слімбар) одна процедура коштує 800 грн, до того ж діють пакетні пропозиції та акції.

Ласкаво просимо в Студію Стрункого Тіла Slimbar Kiev! Ми зібрали тільки кращі методики в апаратній косметології, щоб допомогти нашим клієнтам схуднути, поліпшити тонус м’язів, зробити фігуру більш стрункою і привабливою, позбутися від локальних жирових “пасток” або просто підготуватися до важливого заходу або літньої відпустки.

  • стимуляція м’язів
  • розщеплення жирових клітин
  • поліпшення лімфодренажу
  • очищення організму (детокс)
  • зменшення проявів целюліту

disclaimer

*результати можуть відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей

Дієтолог Альона Пузанова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *